%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

İstanbul Araç Kiralama Hizmetleri

İstanbul Araç Kiralama Hizmetleri
İstanbul Araç Kiralama Hizmetleri

İstanbul Araç Kiralama Hizmetleri

İstanbul araç kiralama hizmetleri birçok rent a car firması tarafından sunulur. İstanbul’un her semtinde çok sayıda araç kiralama firmaları yer alır. Kiralık araç seçenekleri de semtlere göre farklılık gösterebilir. Elit ve refah seviyesi yüksek olan yerlerde bulunan rent a car firmaları oldukça lüks ve konforlu araçları müşterilerine sunacaktır. Orta kesimde bulunan kişilerin yaşam sürdüğü semtlerde ise ihtiyaca yönelik olan ekonomik araçlar daha fazla tercih edilir.

İstanbul Araç Kiralama Hizmetleri
İstanbul Araç Kiralama Hizmetleri

Araç kiralama hizmetlerinden faydalanan kişiler istediği araç ve modelini tercih ederek kendisine ulaşmasını sağlayabilir. Araç tesliminde sizinle sözleşme yapılır. İki tarafın haklarını kapsayan bu sözleşme yasal bir belge halini alır. Sözleşmede olup da eksik verilen hizmetler hakkında kişisel haklarınızı ön planda tutarak hak iddia edebilirsiniz.

İstanbul Araç Kiralama Hizmetinden Kimler Faydalanır?

Araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak için bazı şartlar bulunur. İstanbul araç kiralama şartları hakkında bilgi sahibi olanlar istedikleri araba için rezervasyon oluşturabilir. Bu şartlar nelerdir?

  • Standart araçları kiralamak için 21 yaş, lüks ve üst sınıf araç kiralamak için 25 yaş sınırı
  • Standart araçları kiralamak için 2 yıllık ehliyet, lüks ve üst sınıf araç kiralamak için 3 yıllık ehliyet sınırı
  • Arabayı kiralayan kişiyle kullanacak olanın aynı kişi olması, eğer sürücü değişikliği olacaksa ek sürücü bilgilerinin sunulması
  • Kredi kartına sahip olmanız gerekir.
  • Nüfus cüzdanınız ve ikametgah belgenizle birlikte araç kiralama firmasına başvurmanız.

İstanbul Araç Kiralama Hizmetinin Faydaları Neler?

Araç kiralama şartlarını yerine getiren kişiler istedikleri süre boyunca tercihte bulundukları arabaya sahip olabilir. Günlük, haftalık ve aylık seçeneklerden faydalananlar hayatını kolaylaştıracak arabasıyla keyifli zamanlar geçirebilir. Kısa dönem araç kiralama acil işlerinizi kolay hale getirecektir. Uzun dönem kiralama ise tatil ve iş gezilerinizi konforlu kılacaktır.

İstanbul araç kiralama faydaları hem bireysel kişiler hem de kurumsal firmalar için önemlidir. Güven Al Araç Kiralama olarak bireysel müşterilerimize çeşitli hizmetler sağlayabilmekteyiz. Kurumsal firmalarımız için filo çalışmaları yapabilirken bireysel kiralamalar noktasında çeşitli seçenekler sunuyoruz. Geniş bir skalada sunulan araba seçeneklerini incelemek için internet adresimizi detaylı araştırabilirsiniz.