%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Şirketler İçin Pendik Araç Kiralama

Şirketler İçin Pendik Araç Kiralama
Şirketler İçin Pendik Araç Kiralama

Şirketler İçin Pendik Araç Kiralama

Pendik araç kiralama hizmeti şirket sahipleri için birçok avantaj sunar. Bu avantajlardan en önemlisi şirket çalışanlarına ait araç tahsis etmek ve işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlamaktır. Ticari kuruluşların sahip olduğu birkaç araba olsa bile iş görüşmelerinde, şehirler arası toplantılarda şirket araçları yeterli olmayabilir. Önemli kişilere ait özel araba tahsis edilmesi şirketin işlerinin yürümesini firmanın ekonomik olarak bu durumdan fayda görülmesini sağlar.

Şirketler İçin Pendik Araç Kiralama
Şirketler İçin Pendik Araç Kiralama

Bundan başka kiralanan araçlar şirket gideri olarak gösterilmektedir. Kiralama ücreti, yakıt parası masraflara dahil edilerek şirketlerin ödenen kira bedelini böylelikle telafi etmesi mümkündür. Şirket adına araba alındığında KDV ödenir ama araç kiralamada bu durum söz konusu değildir. Firmaya ait kesilen fatura masrafların vergiden düşülmesini sağladığı için bu büyük bir maddi avantaj olacaktır.

Pendik Filo Kiralama

Pendik filo kiralama hizmetlerinden birçok ticari kuruluş faydalanır. Şahıs şirketleri, ortak şirketler, limited ya da anonim şirketleri ihtiyaç duydukları araç sayısına uygun filo kiralama hizmetinden faydalanmaktadır. Kiralama süresinde genellikle uzun dönem araç kiralamalar daha uygundur. Aylık kiralamalarda süre bitiminde uzatma olabilir. Yapılacak sözleşmede kiralama süresi yazacaktır. Bir gün öncesinde sözleşmenin yenilenmesi ve yeni sürenin başlaması mümkündür.

Pendik araç kiralama hizmetinden faydalanarak şirketinize ait araç satın alma yükünden kurtulabilirsiniz. Böylece araca ait olan vergileri ödemekten kurtulursunuz. Araç bakımları, muayenesi, sigorta ve kasko giderleri gibi yükümlülükler firmanıza yük olmaktan da çıkacaktır.

Pendik Filo Kiralamada Güven Al

Filo kiralama hizmetleri için istediğiniz modeldeki araçları seçebilme şansına sahipsiniz. Firmanızın katma değerine uygun düşecek, onun itibarını artıracak lüks araçlardan başka günlük işleriniz için kullanacağınız ekonomik araba çeşitleri de vardır. İstanbul içi ya da dışı iş gezileri, özel ihtiyaçlar, şahsi gereksinimler için farklı modelleri size sunan araç kiralama firması tercih etmek hayalinizdeki arabaya ulaşmanızı sağlar.

Pendik araç kiralama konusunda bireysel kişilerden başka kurumsal firmalar için filo kiralama hizmeti almak Güven Al Araç Kiralama ile oldukça kolay ve zevklidir. Güvenli, modern, yeni araçlarımızdan yararlanmak ve detaylı bilgiler alabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.